Movies
Ratings
922
NurembergRated ★ 5.0
RoofmanRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
EternityRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
AirportRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
GloryRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.0
ElfRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5