Titles you rated
Operation LoveRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5- 35세의 고교생Rated ★ 5.0
RookiesRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- 가족사냥Rated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Princes of Song Maji Love Legend StarRated ★ 2.0
- Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 5.0
- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 5.0
- Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 5.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 5.0