Movies
Ratings
648
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Penguin HighwayRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.0- Your Turn To KillRated ★ 2.0