Series
Ratings
24
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5