Movies
Ratings
21
The SmurfsRated ★ 4.5
DesexRated ★ 4.5- Winter sleepRated ★ 3.0
- The CollectionRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
LoveRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0