Series
Ratings
111
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0