Movies
Ratings
156
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.5