Series
Ratings
313
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 2.0
Snowy Night Timeless LoveRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 2.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
City of RomanceRated ★ 2.5
Falling for DivinityRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Sniper ButterflyRated ★ 4.0
MobiusRated ★ 2.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The First RespondersRated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Twelve LettersRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.5