Movies
Ratings
69
King KongRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5