Series
Ratings
38
NARUTORated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0