Movies
Ratings
64
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0