Series
Ratings
40
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0