Movies
Ratings
179
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 1.0
My BrotherRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.5