Series
Ratings
73- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0