Series
Ratings
319
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
UnframedRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0