Movies
Ratings
221
City of GodRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.5