Movies
Ratings
462
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0