Series
Ratings
180
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 4.0