Series
Ratings
25
Tower of SandRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- OrangeRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0