Series
Ratings
116
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0