Movies
Ratings
26
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Age of BloodRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0