Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5- Grand ArmyRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The UndoingRated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0