Movies
Ratings
1287
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5