Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0