Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0