Movies
Ratings
511
Toni ErdmannRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.0
The ClassRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A Brand New LifeRated ★ 4.0
Bravo, My LifeRated ★ 3.5
The ChildRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0