Series
Ratings
152
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5