Movies
Ratings
416
OrphanRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5