Movies
Ratings
745
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Tinker TickerRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Juvenile OffenderRated ★ 1.5
Mother!Rated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Ruben Brandt, CollectorRated ★ 4.0
If Beale Street Could TalkRated ★ 4.0
The Wedding GuestRated ★ 2.0
RemainRated ★ 0.5
Last Night I Saw You SmilingRated ★ 3.0
SkinRated ★ 2.5
PiranhasRated ★ 4.0
RosieRated ★ 2.5