Movies
Ratings
278
SinnersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5