Series
Ratings
50- DamoRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0