Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The OfferRated ★ 4.5
Escaping Twin FlamesRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0