Series
Ratings
45
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Oh My Goddess! OVARated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- CharlotteRated ★ 3.5