Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0