Series
Ratings
351- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0