Series
Ratings
73
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Wise Guy: David Chase and the SopranosRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5