Movies
Ratings
292
OldboyRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Cable GuyRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 2.5
Public EnemiesRated ★ 2.5
Dante's PeakRated ★ 2.5
SwordfishRated ★ 3.5
Cradle 2 the GraveRated ★ 2.0
The Whole Nine YardsRated ★ 2.5
Rocky IIIRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.5
The Ghost and the DarknessRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Kung FuryRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
The OneRated ★ 2.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.0