Series
Ratings
205
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5- Stars' Top Recipe at Fun-StaurantRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Things That Make Me GrooveRated ★ 3.5
Mapo HipsterRated ★ 3.0- Yacht ExpeditionRated ★ 3.5
Doctor JohnRated ★ 3.5
Want A Taste?Rated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 6Rated ★ 3.0
Smashing on Your BackRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5