Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
aka Charlie SheenRated ★ 4.0
Children of the Church StepsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 3.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Caught in the Web: The Murders Behind Zona DivasRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin AmericaRated ★ 3.5
- The Get DownRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
Killer RatingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 4.0