Series
Ratings
54
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0- Battle TripRated ★ 3.5
Eating ExistenceRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0