Movies
Ratings
344
50/50Rated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
The Woman in BlackRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0