Series
Ratings
110
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5
Glorious DayRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
GloriaRated ★ 1.5
Dream KnightRated ★ 2.5- I Need a FairyRated ★ 1.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.5
The Great MerchantRated ★ 1.5
Shin DonRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
Love CellsRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0