Series
Ratings
23
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0