Movies
Ratings
340
JokerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
OasisRated ★ 2.5
PajuRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.5
Great PatrioteersRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0