Series
Ratings
198
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0