Series
Ratings
195
WeedsRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- Hanjibung SegajokRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5