Series
Ratings
28
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5