Series
Ratings
350
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.5
My Korean BoyfriendRated ★ 2.5
Offline LoveRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5