Series
Ratings
51
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Elfen LiedRated ★ 3.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 1.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
I May Destroy YouRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 2.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 2.0