Series
Ratings
43
Money's WarfareRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 4.0